Sprawa moderatorów

Работа форума, правила, функции...
Правила форума
Обсуждаем форум, движок, технические проблемы, модераторов...

Sprawa moderatorów

Сообщение basia » 23 мар 2008, 16:53

Proszę Państwa, proponuję w końcu nadać forum walor normalnie funkcjonującego - i wybrać moderatora/ ów, którego/ych na razie nie mamy.

Widzę, że był na forum Kubuś. Jak zajrze tu po raz kolejny będziemy mogli mu przedstawić naszą decyzję.

Proszę się wypowiadać z uzasadnieniem wyboru. Szkoda, że nie ma wśród nas Moddera - ale może spróbuję go ściągnąć.

Zaczynamy :)

Уважаемые господа, я предлагаю в конце концов придать форуму вид нормально функционирующего - и выбрать модератора/ов, которого /ых у нас пока нет.
Вижу, что на форуме был Кубусь. Как только заглянет сюда в очередной раз - мы сможем ему представить наше решение.
Прошу высказываться с объяснением своего выбора. Жаль, что среди нас нет Моддера - но я попробую его стянуть.

Начинаем :)
basia
Завсегдатай

Сообщение Kasiasecret » 23 мар 2008, 17:26

Nie wiem czy to taki dobry pomysł.Na innych forach jest tak,że moderator wytknie najmniejszy błąd czy pomyłkę,czasem te uwagi są bardzo niemiłe,a moderatorzy chamscy.Co wcale nie oznacza,ze i tu może zdarzyć się podobna sytuacja.Mam porównanie i myślę,ze jak nie ma moderatora jest fajniej. :wink: :twisted:
Kasiasecret
Завсегдатай

Сообщение basia » 23 мар 2008, 17:36

Kasiu, nie zgodzę się Tobą.
Też jestem dośc czestym gościem na innych forach i miałam do czynienia z różnymi moderoterami. Zależy od człowieka, a właśnie o to chodzi, że moderatora musimy wybrać sami.
Spójrz - ogromna ilość niesprzątanych dublikatów tematów, i nikt nie może skasować. Dużo tematów jest nie w swoich wątkach. Zdarzają się po prostu beztreściowe albo chamskie posty i spam. Tego nikt nie naprawi oprócz moderatora.
No i chyba ktoś powinien mieć kontakt z admninistratorem. Żeby nie było tak, jak niedawno - kiedy forum praktycznie nie działa i nikt nic nie może zrobić.
Anarchia nie jest najlepszym wyjściem - ani w życiu realnym, ani w on-line.
basia
Завсегдатай

Сообщение Kasiasecret » 23 мар 2008, 17:46

Co do porządkowania postów zgadzam się z Tobą w 100%,trzeba pousuwać puste tematy,ale obawiam się,że można nietrafnie wybrać administratora czy moderatora.Czy będzie potem możliwość zmiany jego na innego???Powiedz proszę,napisałaś ,ze forum nie działało- w jaki sposób??? :wink: :twisted:
Kasiasecret
Завсегдатай

Сообщение basia » 23 мар 2008, 18:03

Posty dołączały sie dopiero po kilku dniach. Występował jakiś błąd. Więc praktycznie forum normalnie nie funkcjonowało.
Na razie nie mamy tutaj za dużo osób, nad czym ubolewam, ale myślę że z tej racji trochę się znamy i potrafimy wybrać stosowną osobę. Zaraz tylko do naszej żywej dyskusji dołączy się jeszcze ktoś... mam przynajmniej ogromną na to nadzieję.
basia
Завсегдатай

Сообщение Kasiasecret » 23 мар 2008, 20:18

Więc w tym rzecz. :wink:
Kasiasecret
Завсегдатай

Сообщение polkost » 23 мар 2008, 20:51

No cóż,moderator oczywiście jest potrzebny,ale przy tak małym wyborze,bo ludzi już tak nie ma jak na byłym forum,a raczej byłych forach.
Jakby tak Moddera zpowrotem,dobry był.I zdaję się Maryna też była.

To może wreszcie swoj stary nick odzyskam :wink: 460No_name
polkost
Завсегдатай

Сообщение basia » 23 мар 2008, 20:55

No jezeli troszkę sie zaktywizujemy, to i Pan nick odzyska, i ludzie będą, i niemniej niż na poprzednich forach. Forum robi atrakcyjnym:
- szata graficzna
- ludzie

Z szatą mała klapa, ale moża da się wywalczyć awatary u Kubusia.
Co do ludzi....w naszych rękach, no nie? :wink:

Co do moderatorów - musimy wybierać z tego co mamy.
basia
Завсегдатай

Сообщение basia » 24 апр 2008, 20:19

Ponawiam swój apel. BARDZO, ALE TO BARDZO prosiłabym o propozycje.
basia
Завсегдатай

Сообщение Kasiasecret » 22 май 2008, 12:43

Nikt się nie pali do podejmowania decyzji.
Kasiasecret
Завсегдатай

Сообщение Maryna » 19 июн 2008, 20:48

Захирел форум, что ещё сказать...
Wszystko ma tylko takie znaczenie, jakie temu nadamy...
Maryna
Активист

Вернуться в Обсуждение работы форума