Mam dość

Свободное высказывание мнений о нашей и польской политике. Форум, где каждый может высказать свою точку зрения. Никаких ограничений, никакой цензуры
Правила форума
Обсуждения только событий на Украине - в подфоруме «Украина после Майдана»
basia
Завсегдатай
Контактная информация:

Сообщение basia » 13 фев 2008, 16:04

Kasiu, a pomogać? :wink:

A.A.A.A.
Завсегдатай

Сообщение A.A.A.A. » 15 фев 2008, 23:34

Последний раз редактировалось A.A.A.A. 07 фев 2009, 08:27, всего редактировалось 1 раз.

A.A.A.A.
Завсегдатай

Сообщение A.A.A.A. » 16 фев 2008, 00:29

Последний раз редактировалось A.A.A.A. 07 фев 2009, 08:27, всего редактировалось 1 раз.

pawel
Завсегдатай

Сообщение pawel » 17 фев 2008, 18:52

A.A.A.A. писал(а):
pawel писал(а):Basia и Kasia клуб "несогласных" . Каждый имеет право иметь свое мнение.Но мне казалось что к"несогласным" липнут евреи и всякие инные закомплексованые люди ,страждущие вернуть 90 года и при этом сказочно разбогатеть на разорении миллионов простых россиян .

Павел.

Не отвечаю на твое сообщение только из-за того, что в твоем содержании содержится концентрат всего, а я не имею времени на это все ответить.

Пишу только для того, что-бы ты еще раз прочитал и обратил внимание на сообщение Basi.

Мне кажется, что это одно из самых прекрасных сообщений, которое КОГДА-ЛИБО было опубликовано на этом форуме.

А.А.А.А.
Игорь.Мне не важно что этим разом Бася написала ,я знаю что она думает ,в какой способ течет её мысль .Я придерживаюсь противоположных взглядов. И то что она прочувствовала в минуту расслабления и выплеснула это на форум, ничего в моем отношении к ней не изменит.No chyba ze ?Сам Игорь знаешь ,что ты об этой Польше думаешь .Если она ... , а впрочем, это не важно .Написал то что написал и дальше буду писать в таком же духе. Может Бася полюбит Албанию ,мне это все равно .
хорошо русскому-хорошо всем (с)

basia
Завсегдатай
Контактная информация:

Сообщение basia » 21 фев 2008, 17:00

A.A.A.A.
Można mówić ostro, ale po co mówić po chamsku? Takie coś uważam za nieskuteczne (bo nie zmusza do myślenia, tylko wywołuje oburzenie i złość, a do tego umieszcza człowieka na jednym stopniu z prawdziwym chamem).

Co do wojny...Jesteśmy z Pawłem w różnych okopach po rożnych stronach. Więc ewentualność tego, że stanie za moimi plecami jest zerowa.
Widzieć pana Jana - w jakiejkolwiek wojnie - od prawdziwej do bytowej, albo umysłowej.

Niekoniecznie brać do ręki karabin maszynowy żeby walczyć. Co do kobiet - nie zgodzę się zupełnie. Oczywiście każdy wybiera co mu się bardziej podoba, ale namalowany przez Pana obraz mnie nieco razi. Przynajmniej jabym nie chciała tak skończyć. I nie skończę.
Co do walki o ideę - uwielbiam Elżbietę I Angielską i Joannę d'Arc. Jeżeli idea jest godna walki - czemu nie. To wcale nie oznacza straty kobiecości czy kobiecego serca.
Usłyszałam niedawno świetne słowa o pewnej kobiecie: "Ona była przede wszystkim człowiekiem... " i o drugiej - "ona jest kobietą... babą... ale nie człowiekiem". Wolę pierwszy wariant.
Z kim chcę walczyć? Z tępotą, z nienawiścią, z filisterstwem, z bezsensownym wyścigiem dwóch narodów. Z nienawiścią do ROsji i z obojętnością do Polski. Non-stop walczę. Nie dlatego, że jestem tak zadufana i uważam, że pokonam wszystko i potrafię poprawić wszystko sama. Tylko dlatego, że odczuwam taką potrzebę, że nie mogę sie godzić z niesprawiedliwością i że widzę jak powoli pojawiają się rezultaty tej walki.

Paweł:
I tutaj w końcu nasze opinie są takie same. Jest mi również wszystko jedno, co Pan o mnie myśli. Nawet zaczęłabym martwić się, gdyby Pan mnie znienacka polubił.
"Jeżeli ona" - co?

Gaderep
Завсегдатай

Сообщение Gaderep » 22 фев 2008, 13:02

Co prawda kartę mobilizacyjną zdałem kilka lat temu (już nawet Rzplita do rezerwy mnie nie potrzebuje :( ) ale wiele jeszcze pamiętam z pięknych czasów stalowego mundurka, z paroma kolegami z kompanii 6K1 mam kontakt i pewnie wiosną (a ciepła się zapowiada) skrzykniemy się na jakiś front piwny więc czuję się w pewnym sensie uprawnionym do dorzucenia swojego kamyczka w Wasz ogródek.

Tak więc, gdybym mi przyszło wybierać współtowarzyszy do okopów, to z całą pewnością byliby to ludzie pokroju Basi, Jana czy Stanisława a nie banda zaślepionych nienawiścią tępaków czy ludowych pseudofilozofów o wątpliwych kwalifikacjach moralnych, choćby i byli nie wiem jak silni, zwarci i gotowi; a to z prostego wyrachowania - zdecydowanie mniejszą hańbą jest poddać się nieprzyjacielowi wraz z oddziałem niezdolnych do walki starców i kobiet niż całe życie męczyć się ze świadomością brania udziału w zbrodniach, gwałtach i grabieżach.

Gaderep
Завсегдатай

Сообщение Gaderep » 22 фев 2008, 13:02

Co prawda kartę mobilizacyjną zdałem kilka lat temu (już nawet Rzplita do rezerwy mnie nie potrzebuje :( ) ale wiele jeszcze pamiętam z pięknych czasów stalowego mundurka, z paroma kolegami z kompanii 6K1 mam kontakt i pewnie wiosną (a ciepła się zapowiada) skrzykniemy się na jakiś front piwny więc czuję się w pewnym sensie uprawnionym do dorzucenia swojego kamyczka w Wasz ogródek.

Tak więc, gdybym mi przyszło wybierać współtowarzyszy do okopów, to z całą pewnością byliby to ludzie pokroju Basi, Jana czy Stanisława a nie banda zaślepionych nienawiścią tępaków czy ludowych pseudofilozofów o wątpliwych kwalifikacjach moralnych, choćby i byli nie wiem jak silni, zwarci i gotowi; a to z prostego wyrachowania - zdecydowanie mniejszą hańbą jest poddać się nieprzyjacielowi wraz z oddziałem niezdolnych do walki starców i kobiet niż całe życie męczyć się ze świadomością brania udziału w zbrodniach, gwałtach i grabieżach.

Zbigniew
Гуру

Сообщение Zbigniew » 12 мар 2008, 15:41

>>Я тоже ленив до опупения.
Мечтаю о том, что-бы лежать на водном матрасе и часами-днями-месяцами смотреть на звезды. И думать.....

Игорь, смотря в течение так долгого времени на звезды, на заднице могут появиться пролежни! Будь осторожен! Задница тебе еще может пригодиться!

>>И я всегда был убежден, что женщина, имеющая сиськи до колен, и при этом имеющие кривые ноги и синяки под глазами /из-за недостатка доступа до косметиков одной из французких фирм/, ищущая своего пьяного мужа в огороде, достойна большего уважения, чем женщины, борющиеся за какую-либо идею или воюющих с кем-то

А я то думал, почему это у Зои Космодемьянской и Любови Шевцовой груди небольшие. Вообще-то, русские привнесли многое в культурный образ женщины. Как вспомню стройотряд, так вздрогну. Были мы на ремонте железнодорожного полотна. Вот где образы для мастеров соцреализма! Сиськи до колен, синяки под глазами, кирзовые сапоги, в руках лом или колодки для утрамбовывания пска, еще тот запашок отовсюду, втч из под мышек. Эти женщины боролись только за зарплату. Как люди, бабы неплохие, но почему-то, ассоциировались с великой проженской культурой, пришедшей с востока. Ничего подобного на гнилом западном направлении не наблюдал. Что касается идеи, то идея идее рознь и не могу согласиться, что женщина, борящаяся за благородную идею, достойна меньшего уважения, чем упомянутые обладательницы суперсисек

>Co do wojny...Jesteśmy z Pawłem w różnych okopach po rożnych stronach. Więc ewentualność tego, że stanie za moimi plecami jest zerowa.
Widzieć pana Jana - w jakiejkolwiek wojnie - od prawdziwej do bytowej, albo umysłowej.

No proszę, już następuje rozlokowanie na polu bitewnym! Skoro Basia i Pan Jan i Staszek(nie wiem, czy wiedzą o mobilizacji) znajdują się po różnych stronach okopów z Pawłem, którego jednoznacznie podtrzymuje Igor, front już jest ukształtowany. Pan Jan jest zbyt pokojowo nastawionym, a więc “слабое звено“. Staszek może w porę nie przybyć na pozycję, bo nie jest poinformowany. Więc, Basiu, mógłbym Ci, w razie potrzeby pomóc, chociaż miałaś do mnie pretensje za opierdalanie Rosjan. Teraz trzeba doczekać się, aż będą mobilizowani inni Rosjanie. I będzie teatr! A Igor zechce usiąść z pop cornem! Sam, zaraza, walczyć nie chce. Popchnie do przodu żołdaka Pawła, który mając tak ogromny ładunek nienawiści, jest w stanie ugryźć każdego Polaka. Więc potrebna jest zawczasu szczepionka od wścieklizny. Miałem kiedyś stopień oficera sowieckiego, poza tym w mordę bić umiem, ale strzelałem dawno. A tu takie rzeczy się zapowiadają!

basia
Завсегдатай
Контактная информация:

Сообщение basia » 15 мар 2008, 18:00

Ucieszę się z takiego sojusznika. Więc zapraszam. :)

A.A.A.A.
Завсегдатай

Сообщение A.A.A.A. » 16 мар 2008, 00:41

Последний раз редактировалось A.A.A.A. 07 фев 2009, 08:34, всего редактировалось 2 раза.

Zbigniew
Гуру

Сообщение Zbigniew » 16 мар 2008, 08:38

Игорь, зря ты так Басе отвечаешь. Маm uczucie niesmaku.Особенно про придатки. Вроде не дурной человек, но Печорина из тебя не выйдет, а Бася не ответственна за женщин твоей жизни. Чтобы делать далеко идущие выводы о женщинах, личный опыт по 2 женщинам недостаточеню Вспомни простатистическую достоверность и количество, необходимое для закономерности. Тебе еще работать и работать! Сколько женщин впереди! И не уподобляйся восточному набобу! Życzę wspaniałomyślności!

basia
Завсегдатай
Контактная информация:

Сообщение basia » 16 мар 2008, 13:54

Panie Igorze, wiadomości Pawła tez czytam, co nie oznacza, że sprawia mi to przyjemność wielką.
Na resztę postu nie odpowiadam, ponieważ nie uważam za potrzebne prowadzić dyskusję na takim poziomie jaki Pan zaprezentował. Zwykłam do nieco innych metod.

Panie Zbigniewie, dziękuję.

Rogneda
Частый гость
Контактная информация:

Сообщение Rogneda » 17 мар 2008, 07:39

Прекрасные люди, прекрасная погода, спасибо, что проводили до дому, пардон, дома)))

Уже к третьей странице забыли с чего начали и перешли на личности. Все, как всегда. Только раньше обсуждать друг друга начинали позже, где-то со страницы пятой. Сейчас, наверное, ждать некогда. Правильно, нечего рассусоливать. Раз, и в дамки. С другой стороны, зайдешь, почитаешь, и жизнь предстает совершенно в другом свете. Думаешь: у кого-то "тараканы" гораздо гораздее, чем у меня. Приятно, однако.

Тяжело разобраться в хитросплетении ваших умозаключений. Наверное, дает знать низкий уровень интелекта. МоЗЬгов то нет.

Радует, что все-таки "проснулись". Или Бася "разбудила", или весна, или еще что-то.

* в отсутствии боевых медведей и тайги под боком, ушла седлать коней и кормить собак

cyklop_z_Kudaka
Завсегдатай

Сообщение cyklop_z_Kudaka » 20 мар 2008, 14:30

Привет Игор
Счастья тебе, родной.
П.С. Твое время высказываться на этом форуме еще не пришло или уже прошло.
Если наскребешь в свой замшелой кочке-головке что-то достойного для обсуждения, то моментально звони на инфо-линию /мак-дональс-биг-мак-дебил-польска/.
widze, ze dobrze mnie wspominasz :), to dobrze, ja ciebie tez lubie, styl ci sie niezmienil (meandruje jak zwykle miedzy dnem, a 2m mulu, ale przynajmniej jestes orginalny 8) )

aha, jak tam interesy? ciagle jestes filantropem?, dzieciom olowki kupowales, pamietam hehehe smieszniejszy od "wilka i zajaca"
:lol:

cyklop_z_Kudaka
Завсегдатай

Сообщение cyklop_z_Kudaka » 20 мар 2008, 19:46

basia писал(а):Witam Pana ;) Prosze skonkretyzowac ktora dziewczyne mial Pan na mysli :)
dzielnie radzi sobie pani Basia, dzielnie wspomaga pani Kasia :D - dziewczyny trzymaja fason i klase

Ответить